Και όλα είναι μια χαρά! Post author:stixomperdemata Post published:Απρ 19 Post category:STIXOMPERDEMATA / Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ Post comments:0 Comments Τους σκόρπιους εαυτούς μου τους έβαλα σε μια σειρά τους μάζεψα όλους σε έναν τους έφτυσα με μοναξιά Κανένας τους δεν δραπετεύει κανένας τους δεν αντιδρά ο ένας τον άλλον δεν ζηλεύει και όλα είναι μια χαρά! Read more articles Previous PostΧριστός Ανέστη! Xρόνια Πολλά!!! Next PostΧρόνια Πολλά Μάριε!!! You Might Also Like Φταίει το γομάρι βαράμε το σαμάρι….(λέμε στο χωριό μου) Οκτ 27 Δεκέμβρης ο τελευταίος μήνας του χρόνου Δεκ 01 Ήταν ένας γάιδαρος . Τραγούδι για παιδάκια Μαρ 17 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ