Καλημέρα…. Post author:stixomperdemata Post published:Μαρ 29 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΚαλή βδομάδα! Καλημέρα σας.. Next PostΚαλημέρα! Καλό μήνα:) You Might Also Like Τα πιο ακριβά τιμήματα δεν πληρώνονται με χρήματα αλλά με αναμνήσεις! Σεπ 19 Ό,τι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα Ό,τι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα… (Οδυσσέας Ελύτης,) Οκτ 19 Είμαστε και εμείς που προτιμάμε τα παράφορα απο τα αδιάφορα… Σεπ 20 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ