ΑΚΟΥ ΜΕ ΚΙ ΕΛΑ: Αντώνης Ντίνας Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 07 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΑφιέρωμα-αναφορά στον Βασίλη Τσιτσάνη Next PostΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ -Φίλιππος Ευσταθίου-Αντώνης Ντινας You Might Also Like ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! Αυγ 13 Άλλη μια μέρα στο τέλος της φτάνει μια καλησπέρα νοερά θα στην πω,.. Δεκ 10 ΈΚΣΤΑΣΗ Ιούν 07 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ