Σήμερα πάλι το πρωί είδα τον α-χάρο μπροστά μου γι αυτό λοιπόν στιχουργικά πονάει η καρδιά μου….. Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 04 Post category:STIXOMPERDEMATA / Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΔυο καρέκλες αδειανές την μια να την πετάξεις το όνομά μου οριστικά κι αυτό θα το ξεχάσεις…:( Next PostΓια σένα κάνω προσευχή η Παναγιά μαζί σου να σε προσέχει μάτια μου χαρές μέσ στην ζωή σου! You Might Also Like Χάνει τον θρόνο μετά την αποκάλυψη της μυστικής gay ζωής του! Μάι 30 Καλημέρα σε όλους με υγεία.! Καλό Σεπτέμβριο.! Αυγ 31 Ελλας Ελληνων χριστιανων στην Μερκελ δι ευχων!!!!!!!! Αυγ 25 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ