Σου στέλνω τις ευχές μου σ αγαπώ πολύ, η κάθε σου ημέρα μία όμορφη γιορτή….:)! Post author:stixomperdemata Post published:Σεπ 17 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΧρόνια πολλά από μένα σου στέλνω άπειρες ευχές λόγια αγάπης στολισμένα να ζεις μονάχα με χαρές! Next PostΟ θρύλος…Παντελής Παντελίδης part 7: 7 μήνες χωρίς εσένα Παντέλο!!!! You Might Also Like ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΣΟΥ! Μαρ 03 Πάντα θα σ αγαπώ:Αννα Χατζηεφραίμ Αυγ 04 Πάνος Καλίδης – Τώρα Που Γυρίζει Δεκ 10 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ