Συνοδεύομαι – Παντελής Παντελίδης Cover by Annie Nikolaidou Post author:stixomperdemata Post published:Σεπ 05 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΑΜΑ ΔΕΝ ΣΕ ΔΩ:Αννιέ Νικολαίδου Next PostΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ You Might Also Like Η τελευταία εμφάνιση του Ιαν Στρατή στο X Factor Ιούλ 08 Φεβ 06 Καλημερα φιλαρακια καλη πεμπτη!! Μάι 12 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ