Για να ζήσετε πραγματικά πρέπει να μιλάτε με την καρδιά, να ταξιδεύετε με το μυαλό και να ακούτε με την ψυχή σας! ❤ E.Moon Post author:stixomperdemata Post published:Αυγ 28 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΧρόνια σου πολλά! Next PostΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ You Might Also Like Ήρθε ο Δεκέμβριος-ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ! Δεκ 01 Άλλη μια μέρα στο τέλος της φτάνει μια καλησπέρα νοερά θα στην πω,.. Δεκ 10 ΑΚΟΥΜΕ ΚΙ ΕΛΑ Ιαν 13 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ