Δεν είχαν το Φως🌟 Post author:stixomperdemata Post published:Αυγ 28 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΚρίμα,που λησμονήσαμε να πλέκουμε έννοιες και να ζωγραφίζουμε μόνοι μας το μονοπάτι που βαδίζουμε!! Next PostΜας έπνιξαν τα “θέλω”,αντί να μας κάψουν τα “γιατί” κι έτσι,χάσαμε το “μπορώ”,στο δρόμο του “ελπίζω”.. 💙💙 Αππελαίος You Might Also Like Η ζωή συνεχίζεται κι ότι προσπέρασα έμεινε πίσω. Κακίες όχι. Απλά προχώρησα. Κρίνε και πράξε όπως νομίζεις. Ιούν 10 Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους!!! Ιούλ 16 Καλο ξημέρωμα! Μάι 25 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Η ζωή συνεχίζεται κι ότι προσπέρασα έμεινε πίσω. Κακίες όχι. Απλά προχώρησα. Κρίνε και πράξε όπως νομίζεις. Ιούν 10