Υποταγή στον πόνο Post author:stixomperdemata Post published:Αυγ 21 Post category:Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ Post comments:0 Comments Γιατί η ψυχή μου είναι πληγή στον πόνο υποταγμένη, γιατί η ματιά μου είναι θολή στο δάκρυ εκτεθειμένη. -η ψυχή μου σ ένα στίχο- Πόπη Ι Νικολάου Read more articles Previous PostΜαχαιριά: Λένα Κατσιμαντού Next PostΤου χρόνου οι ρωγμές You Might Also Like Πικρά τα λόγια σου… βαριά στην ψυχή μαχαιριά, απίστευτα και πρωτάκουστα κομμάτιασαν τελείως την καρδιά. Αυγ 10 ΕΡΩΤΑΣ ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ ΜΟΥ Σεπ 19 Αγάπη-:Παγκόσμια Ημέρα Αγάπης – 14 Δεκεμβρίου Δεκ 14 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Πικρά τα λόγια σου… βαριά στην ψυχή μαχαιριά, απίστευτα και πρωτάκουστα κομμάτιασαν τελείως την καρδιά. Αυγ 10