Πικρά τα λόγια σου… βαριά στην ψυχή μαχαιριά, απίστευτα και πρωτάκουστα κομμάτιασαν τελείως την καρδιά. Post author:stixomperdemata Post published:Αυγ 10 Post category:Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΚατάρα το λένε αυτό να πονάς να μην αγαπιέσαι και ν αγαπάς. Κατάρα το λένε να μην χαμογελάς, με πόνο να κοιμάσαι με πόνο να ξυπνάς… Next PostΈνοιωθα πως δεν μ αγαπάς στο έλεγα.. δεν το παραδεχόσουν, και να που σήμερα έτσι απλά δήλωσες ότι αρνιόσουν. You Might Also Like Να έχετε έναν υπέροχο και δημιουργικό μήνα!! Νοέ 01 Εχω μονάχα μια καρδιά: -η ψυχή μου σ ένα στίχο- Φεβ 04 Ρε σεις…. Οκτ 08 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ