Ένοιωθα πως δεν μ αγαπάς στο έλεγα.. δεν το παραδεχόσουν, και να που σήμερα έτσι απλά δήλωσες ότι αρνιόσουν. Post author:stixomperdemata Post published:Αυγ 10 Post category:Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΠικρά τα λόγια σου… βαριά στην ψυχή μαχαιριά, απίστευτα και πρωτάκουστα κομμάτιασαν τελείως την καρδιά. Next PostΜαχαιριά: Λένα Κατσιμαντού You Might Also Like Τραγικό το φινάλε :για τον Παντελή Παντελίδη Φεβ 19 Κοτσιδάκι μου Χρόνια πολλά!!!! Σεπ 22 Σύγχρονη Μήδεια: Πόπη Ι Νικολάου Φεβ 11 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ