Ενα φως…μια ηλιαχτίδα..μια καλημέρα… Post author:stixomperdemata Post published:Αυγ 10 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΜπορώ να γίνω ότι καλύτερο, η ότι χειρότερο, για τον καθένα ξεχωριστά.. Ανάλογα με ότι μου δώσεις αυτό θα πάρεις.. Next PostΞύπνα! Τι πας να κάνεις; Να κεντήσεις το τσουβάλι με μεταξωτή κλωστή: You Might Also Like Φεβ 14 Ήρθε και ο ΝοέμβρηςΚαλό μήνα να έχουμε όλοι μας με υγεία και ηρεμία! Νοέ 01 Μη κοιτάς τι λέω. Τι νιώθω στην ψυχή μου να βλέπεις .. Καληνύχτα! Ιούν 20 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ