Η ευαισθησία δέν είναι αδυναμία αλλά προτέρημα τών προικισμένων ανθρώπων. Post author:stixomperdemata Post published:Ιούν 22 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΚαποιες γεφυρες, δεν ειναι για να τις περασεις, αλλα για να τις γκρεμισεις.Καλησπέρα κόσμε! Next PostΓιατί κρίνουμε τους άλλους; Ο στόχος γιατί να μην είναι να τελειοποιήσουμε τον εαυτό μας; You Might Also Like Οταν κάποιος δεν παλεύει για σένα, αυτο που έχεις να περιμένεις … Ειναι να φύγεις ! Σεπ 20 Δεν αξίζει τίποτα περισσότερο απο το να δίνουμε αξία στην κάθε στιγμή.. Δεν έχουμε την πολυτέλεια να προσπερνάμε το χρόνο. Μαρ 14 Μαρ 31 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Δεν αξίζει τίποτα περισσότερο απο το να δίνουμε αξία στην κάθε στιγμή.. Δεν έχουμε την πολυτέλεια να προσπερνάμε το χρόνο. Μαρ 14