Δροσερές καλημέρες σε όλους …………Όμορφη και χαρούμενη μέρα σας εύχομαι με πολλές βουτιές …… Post author:stixomperdemata Post published:Ιούν 19 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΝα ΄σαι καλά χαρούμενος Χρόνια πολλά πατέρα τις στεναχώριες ξέχνα τες στην γιορτινή σου μέρα! Next PostΒρίσκουμε καταφύγιο στη μετριότητα, από απελπισία για το ωραίο που ονειρευτήκαμε.. Γκ. Φλωμπέρ You Might Also Like ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Σεπ 05 Kαλημέρα…. Μαρ 06 Ποτέ δε περίμενα μέχρι που θα έφτανε το μίσος σου για μένα…. Μάι 09 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ