Ας απολαύσουμε τη θάλασσα. Είναι έρωτας!!! Post author:stixomperdemata Post published:Ιούν 15 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments http://www.pontos-news.gr/article/13374/kokkino-nero-enas-agnostos-paradeisos-poy-anakalypsan-oi-pontioi Read more articles Previous PostΗ τέχνη δεν είναι αυτό που βλέπεις, αλλά αυτό που κάνεις τους άλλους να δουν.Edgar Degas. Next PostΓενέθλια You Might Also Like ‘Ομορφες εικόνες καληνύχτας με λόγια…. Ιούλ 14 Καλό βράδυ σε όλους! Καληνύχτα! Μάι 25 Να κοιτάς τον πόνο κατά πρόσωπο…. Οκτ 30 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ