Θα σου πω πιά μοναξιά με τρομάζει περισσότερο…. Εκείνη που την νοιώθεις μέσα στο πλήθος…(Γ.Ρίτσος) Post author:stixomperdemata Post published:Ιούν 11 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΗ ζωή συνεχίζεται κι ότι προσπέρασα έμεινε πίσω. Κακίες όχι. Απλά προχώρησα. Κρίνε και πράξε όπως νομίζεις. Next PostΌλοι θέλουν ν`αλλάξουν τον κόσμο και κανείς δεν θέλει ν`αλλάξει τον εαυτό του.. Λ.Τολστόι -Καλημέρα. Όμορφη Κυριακή. You Might Also Like Καλημέρα και καλό τριήμερο,καλά να περάσετε! Ιούν 18 Καλημέρα! Ιούλ 16 Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους! Απρ 01 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ