Καλησπερα κόσμε! Post author:stixomperdemata Post published:Ιούν 06 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΣτη ζωή χρειάζεται και το παιχνίδι!!!! Καλημέρα σε όλους και καλή βδομάδα! Next PostΟ κόσμος..Έχει αντιθέσεις,έχει φως,χρωματα,έχει θάλασσα και ακτές που μόνο απλά θα περπατάς πάνω τους.. Υπάρχεις..!! You Might Also Like Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά! Δεκ 30 Η ζωή μας βαδίζει στην ψευδαίσθηση της ροής του χρόνου, από το παρελθόν για το παρόν, ως προς το μέλλον. Νοέ 09 Eίσαι αυτό το “τίποτα” που απαντάω….όταν με ρωτάνε τι έχω…. Σεπ 19 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Η ζωή μας βαδίζει στην ψευδαίσθηση της ροής του χρόνου, από το παρελθόν για το παρόν, ως προς το μέλλον. Νοέ 09