Κυκλαδινό κυκλάμινο στου βράχου την σχισμάδα που βρήκες χρώματα κι΄ανθείς που μίσχο και σαλεύεις; Γ.Ρίτσος Post author:stixomperdemata Post published:Ιούν 04 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΕυχή και κατάρα είναι,να το καταλαβαίνεις πάντα όταν σου λένε ψέματα.. Next PostΤο γέλιο ενός ανθρώπου πολλές φορές μπορεί να είναι το δάκρυ ενός άλλου! You Might Also Like Μη περιμένεις ο αέρας να φυσήξει προς τα σένα…..δημιούργησε εσύ τον δικό σου άνεμο…… Ιούν 04 Καληνύχτα σας..καλό ξημέρωμα Πρωτοχρονιάς σε όλους! Δεκ 31 Βρίσκουμε καταφύγιο στη μετριότητα, από απελπισία για το ωραίο που ονειρευτήκαμε.. Γκ. Φλωμπέρ Ιούν 19 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Βρίσκουμε καταφύγιο στη μετριότητα, από απελπισία για το ωραίο που ονειρευτήκαμε.. Γκ. Φλωμπέρ Ιούν 19