«Κανένας δεν αγαπάει πραγματικά εκείνον που φοβάται.» Post author:stixomperdemata Post published:Μάι 31 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostKαλημέρα κόσμε:) Next Post«Λίγο βαστάει ο θυμός όσων αγαπούν πραγματικά.» You Might Also Like 1η ΜΑΗ Μάι 01 Καλό μήνα σε όλους!!!! Φεβ 01 Καληνύχτα…….!!!!:…..ένα τραγούδι …..όσα ήθελες να μου πεις.. …..όσα ήθελα να ακούσω..!! Ιούλ 18 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ