Καλο ξημέρωμα! Post author:stixomperdemata Post published:Μάι 25 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostKΑΛΗΝΥΧΤΑ! Next Post“Πάντα όμως οι επιθυμίες μου για σένα ήταν γαλάζιες, και ο ερωτάς μου αρχιπέλαγος” You Might Also Like Η ζωή μου έμαθε.. Να μην σκέφτομαι τίποτα.. Να μην προγραμματίζω τίποτα.. Και να ζω την κάθε στιγμή όπως έρχεται.. Καλημέρα σε όλους!! Φεβ 07 Καλημέρα! Καλή Καθαρή Δευτέρα και Καλή Σαρακοστή Μαρ 11 Νύχτα ανέκφραστη και μόνη ,χωρίς αισθήσεις να μπορούν να την υποστηρίξουν! Οκτ 14 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Η ζωή μου έμαθε.. Να μην σκέφτομαι τίποτα.. Να μην προγραμματίζω τίποτα.. Και να ζω την κάθε στιγμή όπως έρχεται.. Καλημέρα σε όλους!! Φεβ 07