Σ αγαπάει μόνο αυτός που αγαπάει την ψυχή σου.Καλημέρα και καλή βδομάδα… Post author:stixomperdemata Post published:Μάι 09 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΠοτέ δε περίμενα μέχρι που θα έφτανε το μίσος σου για μένα…. Next PostΌ, τι κάνεις, να σου δίνει μια ρυτιδα περισσότερη στο μέτωπο. Μια ρυτιδα λιγότερη στη ψυχή.. Ο. Ελυ You Might Also Like Καλημέρα ..καλή μας εβδομάδα Νοέ 20 Καλημέρα!!!…Μπορείς να μάθεις πολλά πράγματα από τα λάθη σου αρκεί να μην αρνείσαι!!! Ιούλ 21 Καλημέρα σας και καλή Κυριακή! Μαρ 12 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ