Το μαύρο χρώμα φόρεσες ζωή μου σου έκλεψαν την χαρά ,πονάς… σκοτείνιασες πολύ ψυχή μου το που πηγαίνω μην ρωτάς.. Post author:stixomperdemata Post published:Μάι 09 Post category:Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΤα συναισθήματα μου παιδί μου είναι στα χέρια μου ορατές αλήθειες Τα <δήθεν> σκίζουν ψυχές μου ματώνουν τις νύχτες.. Next PostΔεν μ αγαπάς… You Might Also Like ΠΑΛΙ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΜΑΤΩΣΕΣ Ιούλ 14 Δεν μ αγαπάς… Μάι 09 Μια ζεστή καλημέρα όμορφη και γλυκιά.. καφεδάκι..παραλία και ωραία συντροφιά! Απρ 30 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ