Παρ οτι είναι δύσκολα κι ο κόσμος υποφέρει εύχομαι η Ανάσταση ανάπτυξη να φέρει! Post author:stixomperdemata Post published:Απρ 24 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ & ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ! Next PostΞεκινάει η λυτρωτική Μ Εβδομάδα των Παθών.. εύχομαι να την περάσουμε με κατάνυξη, να καθαρίσει η ψυχή μας! Καλημέρα σε όλο τον κόσμο! You Might Also Like Η ευρωπαϊκή περιοδεία του Γιάννη Κότσιρα Φεβ 25 Αγιε μου Βασίλη σε παρακαλώ!! Δεκ 08 Ο θρύλος…Παντελής Παντελίδης part 7: 7 μήνες χωρίς εσένα Παντέλο!!!! Σεπ 17 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ