Ταξίδια κάνω στα λημέρια τα παλιά δρόμους φτιάχνω να γυρίσεις ξανά… μακριά σου είναι άδειος ο χρόνος βραδιάζει κι η σκέψη σου έγινε πόνος Post author:stixomperdemata Post published:Απρ 17 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΣημάδια μετράω δεν κλείνουν πληγές οι σκέψεις κάνουν σεργιάνια στο χτες οι μέρες κυλάνε ζωγραφίζουν σκιές η αγάπη στις στάχτες και συ στις σιωπές Next PostKΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ You Might Also Like Καλημέρα σας .Χρόνια Πολλά σε όλους! Μάι 21 Καλά Χριστούγεννα! (εικόνες) Δεκ 22 Σεπ 25 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ