Post author:stixomperdemata Post published:Απρ 15 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΤο πρώτο της παιδάκι περιμένει η Δέσποινα Ολυμπίου Next PostΠαντελής Παντελίδης:«Άσε με να νιώσω την αναπνοή σου», «Σημάδια στο λαιμό σου», «Δακρύζω και φεύγω» είναι τα τραγούδια που έγραψε στα 20 του, ο Παντελής You Might Also Like Χριστούγεννα είναι… … Δεκ 23 Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα! Απρ 10 Παίξαμε πάλι και χάσαμε όσο και αν με πληγώνει Αυγ 08 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ