Παντελής Παντελίδης(αφιέρωμα) Post author:stixomperdemata Post published:Απρ 06 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΟΥ! ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Next PostΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΟΥ You Might Also Like Χρόνια πολλα-Να τα εκατοστήσεις!!!! Απρ 06 Μου λένε κρύψε τις πληγές κόσμος να μην τις βλέπει λες κι έκανα αμάρτημα ντροπή που με κατέχει. Οκτ 04 ΠΑΙΞΕ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ ΜΟΥ ΠΕΝΙΕΣ-ΘΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Ιούν 07 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Μου λένε κρύψε τις πληγές κόσμος να μην τις βλέπει λες κι έκανα αμάρτημα ντροπή που με κατέχει. Οκτ 04