όλα στο μυαλό μας είναι, μέχρι να πάρει ανάποδες. Post author:stixomperdemata Post published:Μαρ 14 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΑυτοί που ξέρουν να φτιάχνουν τα πιο αληθινά παραμύθια… Next Post– Νάκιιιιι, γιατί δεν πιάνει η τηλεόραση στο δωμάτιο μου; – Άνοιξε τον από αποκωδικοποιητή ρε μάνα. You Might Also Like Καλό βράδυ,καλό μήνα και καλή εβδομάδα να έχουμε. Οκτ 01 Σεπ 25 Χρόνια πολλά Μανούλα!! Μάι 04 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ