Η μουσική αποτελεί έρωτα από μόνη της. Έρωτα ψυχής κι αυτιού.!! Post author:stixomperdemata Post published:Μαρ 14 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΓυναίκα.. Next PostΔεν αξίζει τίποτα περισσότερο απο το να δίνουμε αξία στην κάθε στιγμή.. Δεν έχουμε την πολυτέλεια να προσπερνάμε το χρόνο. You Might Also Like Καλημέρα! Οκτ 18 Νοέ 28 Καλημέρα φίλες-οι μου να έχετε μια όμορφη μέρα με χαμόγελα και θετικές σκέψεις!!!! Μάι 25 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ