Κι όσο η νύχτα προχωρά Post author:stixomperdemata Post published:Φεβ 06 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments Κι όσο η νύχτα προχωρά παίζει παιχνίδια στην καρδιά τον νου αναστατώνει, συνένοχος η μοναξιά κάνει την σκέψη ποιο βαριά και την ψυχή ματώνει -η ψυχή μου σ ένα στίχο- Read more articles Previous PostΚΑΛΗΝΥΧΤΑ! Next PostΞυπνήστε αρνιά!!!!!!!!!!!!: Αντώνης Ντίνας You Might Also Like Φεβ 06 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΕΣΤΟΣ ” ΟΙ ΠΕΝΝΙΕΣ ΥΟΥ ΑΝΕΣΤΟΥ” Δεκ 12 Καληνύχτα κι όνειρα γλυκά αισιόδοξα και φωτεινά όμορφη η νύχτα σου να τα κάνει μαγικά! Αυγ 12 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ