Ο νέος χρόνος που’ ρχεται χαρές πολλές να δώσει κι αν ήταν λίγες του παλιού να σου τις συμπληρώσει!. Post author:stixomperdemata Post published:Δεκ 19 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostGesegnete Weihnachten in der Welt, und Sie … :) Next PostΣ’ αγαπώ, δεν μπορώ Τίποτε άλλο να πω Πιο βαθύ, πιο απλό Πιο μεγάλο! You Might Also Like Ευλογημένη Καλημέρα σε όλους τους φίλους Οκτ 10 “Tο Φθινόπωρο θα μαζέψω όλα τα φύλλα στην πόρτα μου να γείρει η χαμένη ζωή μου.” Σεπ 03 Χρόνια πολλά Μανούλα!! Μάι 04 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ