Jingle Bells original song, Post author:stixomperdemata Post published:Δεκ 06 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΠροηγούμενο άρθρο Next PostΚΑΛΗΝ ΕΣΠΕΡΑΝ ΑΡΧΟΝΤΕΣ: Ζωντανή φάτνη και φέτος στην Φαρκαδόνα. You Might Also Like ήρθε μια καινούργια μέρα λέμε δόξα στον Θεό ομορφιά μου καλημέρα είσαι πλάσμα ονειρικό!!! Οκτ 21 Χρόνια Πολλά από καρδιάς σε σένα κι όποιους αγαπάς η αγάπη φως μες στην ψυχή διάσταση.. η μόνη αληθινή!!! Δεκ 26 Ομορφη που είναι η μέρα σαν μου λες μια καλημέρα, μια λεξούλα μου αρκεί να χαμογελά η ψυχή. Οκτ 17 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Χρόνια Πολλά από καρδιάς σε σένα κι όποιους αγαπάς η αγάπη φως μες στην ψυχή διάσταση.. η μόνη αληθινή!!! Δεκ 26