Ανοίγουμε την πόρτα της αγάπης αυτό μας δίδαξε ο Χριστός, να γεννηθεί και φέτος στις καρδιές μας να γίνει της ζωής μας οδηγός! Post author:stixomperdemata Post published:Δεκ 01 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΧρόνια πολλά καλή χρονιά Ειρήνη στο σπιτικό σου; ο νέος χρόνος έρχεται ας είναι ο τυχερός σου!!! Next Post-MERRY CHRISTMAS and HAPPY NEW YEAR to health You Might Also Like 28 Οκτωβρίου 1940: Το τελεσίγραφο στον Μεταξά, το «όχι» και ο εφιάλτης του πολέμου Οκτ 27 Νοέ 15 Καλημέρα:(εικόνες) Ιαν 12 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ