Άντε καληνύχτα και να ξέρετε ότι τίποτα δεν αξίζει περισσότερο απ τον εαυτό σας. Post author:stixomperdemata Post published:Νοέ 09 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Είστε και σεις που βλέπετε το ποτήρι μισογεμάτο είμαστε και μεις που βλέπουμε το πιάτο μισοάδειο και κλαίμε Read more articles Previous PostΗ ζωή μας βαδίζει στην ψευδαίσθηση της ροής του χρόνου, από το παρελθόν για το παρόν, ως προς το μέλλον. Next PostΌσο περισσότεροι άνθρωποι σε προσέχουν, τόσο περισσότερο εγωισμό αποκτάς. You Might Also Like Καλώς ήρθες Μάη! Απρ 30 Kαλημέρα…. Μαρ 06 Kαλημέρα…. Μαρ 09 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ