Το μόνο που πραγματικά έχουμε είναι ο χρόνος που μας μένει Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 22 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΚαληνύχτα!!! Εύχομαι να περάσετε ένα πολύ αγαπησιάρικο βράδυ!!!! Next PostΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΣΜΕ ΜΟΥ! You Might Also Like Κι αν έφτασα τόσο μακριά, ήταν γιά να μην ακούσω που δε μου αποκρίθηκαν… Τ. Λειβαδίτης Καλό βράδυ. Ιούν 05 Ολη η ευδαιμονία, όλη η ομορφιά της ζωής είναι φτιαγμένη από τις σκιές και το φως.. Αυγ 06 Της Παναγιάς το όνομα σου έδωσε η νονά σου Μαράκι να το χαίρεσαι κι η Χάρη της κοντά σου! Αυγ 14 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Κι αν έφτασα τόσο μακριά, ήταν γιά να μην ακούσω που δε μου αποκρίθηκαν… Τ. Λειβαδίτης Καλό βράδυ. Ιούν 05