στα μάτια σου το βλέπω δεν έχεις να μου δώσεις, δεν έμεινε και κάτι που θάπρεπε να σώσεις… Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 17 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments Ποπη Ι Νικολάου -η ψυχή μου σ ένα στίχο- Read more articles Previous Postκαλησπέρα σ αγαπώ/ πάλι θα στο ξαναπώ/ είσαι ανοιχτή πληγή/ στην δική μου τη ζωή.. Next PostΆλλη μια Κυριακή ήρθε στην ζωή μας ο Θεός να είναι πάντοτε μαζί μας, νάσαστε καλά και να χαμογελάτε τις καλημέρες μας ζεστές φίλοι μου να σκορπάτε…:) You Might Also Like Δεκ 06 Σου στέλνω χίλιες δυο ευχές αγόρι μου να ζήσεις χαρούμενος και δυνατός να τα εκατοστήσεις! Σεπ 13 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΟΥ Απρ 06 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ