μια καλημέρα…. Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 10 Post category:STIXOMPERDEMATA / Στιχάκια-Καλημέρα Post comments:0 Comments Μια καλημέρα κάθε μέρα με μια ευχή απ την καρδιά.. μια καλημέρα από μένα κι όλα να σου παν καλά.!!! -η ψυχή μου σ ένα στίχο- Read more articles Previous PostΤο δικό μου παραμύθι παίζει στα δικά σου χέρια με μεθάει με ζαλίζει με ενώνει με τ αστέρια! Next PostΟ πόθος μου ηφαίστειο δύσκολα κουμαντάρω την έκρηξη φοβάμαι, ο έρωτας μου αίτιο αν δεν τον κοντρολάρω στην κόλαση θα πάμε. You Might Also Like ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ Φεβ 26 Παίξαμε πάλι και χάσαμε όσο και αν με πληγώνει Αυγ 08 Άγιοι Κωνσταντίνος και Ελένη οι Ισαπόστολοι. Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες! (VIDEO) Μάι 20 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ