Καληνύχτα να προσέχεις όνειρα γλυκά να έχεις αύριο μια άλλη μέρα θα σου πω μια καλημέρα! Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 10 Post category:Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ Post comments:0 Comments Καληνύχτα να προσέχεις όνειρα γλυκά να έχεις αύριο μια άλλη μέρα θα σου πω μια καλημέρα! Πόπη Ι Νικολάου – η ψυχή μου σ ενα στίχο- Read more articles Previous PostΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ… Next PostΗ τρέλα πάει σύννεφο You Might Also Like Χρόνια Πολλά Μαρία εύχομαι στην γιορτή σου, της Παναγιάς η ευλογία να συνοδεύει την ζωή σου! Νοέ 21 ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ- ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! Δεκ 01 Ποιός και γιατί…..Πόπη Ι Νικολάου Φεβ 06 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ