Μια ηλιαχτίδα.. ενα φως ..και μια καλημέρα προσπαθώντας .. για περισσότερα. Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 09 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Μια ηλιαχτίδα.. ενα φως ..και μια καλημέρα προσπαθώντας .. για περισσότερα. Read more articles Previous PostΚαλημέρα.. Next PostΌταν φτωχύνει το πνεύμα σου….τυλίγεσαι στην Σιωπή! You Might Also Like Καλημέρα….Καλό Σαββατοκύριακο να Έχετε Με Χαρά Αισιοδοξία και Υγεία!!! Μαρ 03 Καλό Αύγουστο! Αυγ 01 Όμορφο Σ/Κ. Καλημέρα μας.. Ιούλ 09 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ