ΠΑΜΕ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΣΤ ΑΣΤΡΑ- Αντώνης Ντίνας-Antonis Ntinas Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 09 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΑΚΟΥ ΜΕ ΚΙ ΕΛΑ:ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΤΙΝΑΣ-ANTONIS NTINAS Next Postακου τι λεει η καρδια σου Μουσικη Λενα Κατσιμαντου Ιωαννου You Might Also Like Ξημέρωμα μια Κυριακή:Γιάννης Ζήνας Ιούν 07 Καληνύχτα:Στέλνω ένα αστεράκι να σε βρει κι αυτή την νύχτα, στο αυτί σου να προφέρει την γλυκιά μου Καληνύχτα!!! Νοέ 17 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ! Δεκ 12 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Καληνύχτα:Στέλνω ένα αστεράκι να σε βρει κι αυτή την νύχτα, στο αυτί σου να προφέρει την γλυκιά μου Καληνύχτα!!! Νοέ 17