Να εδώ..λογαριάζω..Με χαρτί και μολύβι..Σαν να λέμε έξοδα, έσοδα..Τι πήρα, τι χάρισα, τι έδωσα με κόπο & πόνο..Πόσα ξενύχτια, πόσα δάκρυα… Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 05 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments Να εδώ..λογαριάζω..Με χαρτί και μολύβι..Σαν να λέμε έξοδα, έσοδα..Τι πήρα, τι χάρισα, τι έδωσα με κόπο & πόνο..Πόσα ξενύχτια, πόσα δάκρυα… Read more articles Previous PostΨηλορείτης -ΕΜΙΣΕΨΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ-ΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΗΣ Next PostΕλεωνόρα Ζουγανέλη – Κλαίει ο άγγελος μου (Στίχοι) | Official Audio Release You Might Also Like Ο Γιώργος Δασκαλάκης μας ξαφνιάζει για μια ακόμα φορά με το »ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ mix..» Οκτ 07 Σήμερα εορτάζουν η Αγία Σοφία και οι θυγατέρες της Πίστη, Ελπίδα και Αγάπη Σεπ 17 Φανάρι κόκκινο η ζωή /μου βγάζει κάθε μέρα/ μονάχα με την σκέψη μου/ σου λέω καλησπέρα/! Οκτ 16 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ