Συναισθηματική πληρότητα… Post author:stixomperdemata Post published:Σεπ 20 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Συναισθηματική πληρότητα… όταν μια αγκαλιά που δε δόθηκε ακόμη σου φέρνει δάκρυα στα μάτια… Read more articles Previous PostΟταν κάποιος δεν παλεύει για σένα, αυτο που έχεις να περιμένεις … Ειναι να φύγεις ! Next PostΌμορφοι άνθρωποι, αυτοί που σου δίνουν το ερέθισμα να δημιουργείς. You Might Also Like Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα χρόνια πολλά και να περνάς καλά χρόνια πολλά-πολλά σε σένα και να ναι όλα τυχερά! Μάι 07 ΜΑΡΚΟΣ ΛΕΖΕΣ Ιούν 12 Δεκ 29 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα χρόνια πολλά και να περνάς καλά χρόνια πολλά-πολλά σε σένα και να ναι όλα τυχερά! Μάι 07