ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ Post author:stixomperdemata Post published:Σεπ 19 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Χαμογέλα Ψυχή μου και ας χάνεσαι..Ανομολόγητα πάλι κάπου κάπως θα ξανασυναντηθούμε Read more articles Previous Post– Δεν υπάρχει διαφυγή πια, καρδιά μου… Next PostΑπό φαντασιώσεις, η δική σου σε μόνιμη επανάληψη στο μυαλό μου. You Might Also Like Δε λυπάμαι που δε μου μιλάς πια.. και για τα λίγα που έχασα λυπάμαι που έχασες τόσα πολλά.. που είχα να σου δώσω… Ιούν 19 Και πάντα τα βράδια συνειδητοποιείς πόσες λάθος επιλογές έχεις κάνει στην ζωή σου…. Σεπ 20 Όμορφο Σ/Κ. Καλημέρα μας.. Ιούλ 09 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Δε λυπάμαι που δε μου μιλάς πια.. και για τα λίγα που έχασα λυπάμαι που έχασες τόσα πολλά.. που είχα να σου δώσω… Ιούν 19