Δεν κινεί τίποτα ο έρωτας, μόνο προβλήματα δημιουργεί Post author:stixomperdemata Post published:Σεπ 19 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΚανένα δάκρυ δεν θα χρειαστεί….. Όσο το βλέμμα παραμένει καθαρό….. Next PostΈχω αρχίσει να λυπάμαι το διάολο με τόσους ηλίθιους που του στέλνουμε. You Might Also Like Καλημερα ..:)! Σημαντικό να είσαι ο λόγος που κάποιος χαμογελά…ναι;; Οκτ 21 Μαντινάδα εορτής για χωρισμένους Μάι 21 Καλημέρα και καλή Παρασκευή σε όλους. Νοέ 17 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ