ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ -Φίλιππος Ευσταθίου-Αντώνης Ντινας Post author:stixomperdemata Post published:Ιούν 07 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΕΝΑΣ ΚΥΚΛΟΣ ΚΛΕΙΝΕΙ:ΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΛΗΣ-NIKOS GERALIS Next PostΕρωτας Εκτελεστής Μου – Σπύρος Ταλαδιανός-Spyros Taladianos You Might Also Like ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! Αυγ 14 Σε σένα παραδόθηκα στο βλέμμα σου το τρυφερό, έτσι απλά λαβώθηκα έτσι απλά θα σου το πω… Ιούλ 20 Για να ζήσετε πραγματικά πρέπει να μιλάτε με την καρδιά, να ταξιδεύετε με το μυαλό και να ακούτε με την ψυχή σας! ❤ E.Moon Αυγ 28 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Για να ζήσετε πραγματικά πρέπει να μιλάτε με την καρδιά, να ταξιδεύετε με το μυαλό και να ακούτε με την ψυχή σας! ❤ E.Moon Αυγ 28