Σε σένα παραδόθηκα στο βλέμμα σου το τρυφερό, έτσι απλά λαβώθηκα έτσι απλά θα σου το πω… Post author:stixomperdemata Post published:Ιούλ 20 Post category:STIXOMPERDEMATA / Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ Post comments:0 Comments Σε σένα παραδόθηκα στο βλέμμα σου το τρυφερό, έτσι απλά λαβώθηκα έτσι απλά θα σου το πω… -η ψυχή μου σ ένα στίχο- Read more articles Previous PostΣΟΥ ΧΑΡΙΖΩ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ Next PostΞημέρωμα μια Κυριακή You Might Also Like ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΑΣ Φεβ 20 Μαχαιριά: Λένα Κατσιμαντού Αυγ 13 Σήμερα εορτάζουν η Αγία Σοφία και οι θυγατέρες της Πίστη, Ελπίδα και Αγάπη Σεπ 17 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ