Σε θέλω στα όνειρά μου φλόγα να γίνεις να καώ ,στα χάδια στα φιλιά μου να βρεις καινούργιο ουρανό! Post author:stixomperdemata Post published:Ιούλ 20 Post category:STIXOMPERDEMATA / Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ Post comments:0 Comments Σε θέλω στα όνειρά μου φλόγα να γίνεις να καώ, στα χάδια στα φιλιά μου να βρεις καινούργιο ουρανό! -η ψυχή μου σ ένα στίχο- Read more articles Next PostΣΟΥ ΧΑΡΙΖΩ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ You Might Also Like Ρε σεις…. Οκτ 08 Σήμερα γιορτάζει η Παναγιά μέρα ευλογημένη Μαρία χρόνια σου πολλά να είσαι ευτυχισμένη! Αυγ 14 Τραγικό το φινάλε :για τον Παντελή Παντελίδη Φεβ 19 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ